Rólunk

Az alapítvány célja, hogy a borderline személyiségzavart és az ezzel járó életbeli nehézségeket megismertesse az emberekkel. Mind az érintett egyén, mind az ő környezetük számára valós, alkalmazható segítséget nyújtson. Fő missziónk az, hogy ÉLETÜKET könnyebbé tegyük akár azáltal is, hogy a borderline személyiségzavarban szenvedő emberek megtalálhassák, megélhessék és kibontakoztathassák tehetségüket, s ennek köszönhetően javuljon az életminőségük.
Külön köszönet illeti Dr. Keresztes Zoltán pszichiátert, aki szakértelmével segíti munkánkat. Továbbá, igény szerint pontos diagnózis felállításában is tud segítséget nyújtani.

Ha bármilyen kérdése van, az alábbi email címeken teheti fel:
borderlinealapitvany@gmail.com és a borderlinestop@gmail.com
Az alapítvány adományokból tartja fenn magát, és ha szeretné segíteni a munkánkat, a Borderline Tehetségekért Alapítvány bankszámlájára várjuk felajánlását:
OTP - 11716015-21453692-00000000

Alapítványunk minden beérkező támogatás 10%-át egy általunk szabadon választott (minden utalás esetén más-más, leginkább a legnehezebb helyzetben lévő) állatmenhely részére utalja segítségképp.

Amennyiben pedig egy személyes vagy telefonos beszélgetést érezne igazi segítségnek, arra is van lehetőség egy előzetes időpont egyeztetéssel.

Üdvözlettel,

Kneszl Beáta Carmen / kurátor/